top of page

Letní soutěž🌞

POZOR! SOUTĚŽ! 😎

Ve spolupráci s vydavatelstvím ProgresGuru jsme si pro vás připravili speciální LETNÍ SOUTĚŽ, kde nejen že můžete vyhrát zdarma vstup na 1denní workshop této skvělé metody, ale získat inspirativní knihy na poslech třeba k vodě právě o dechu a práci s myslí. Zapojit se může každý a minimálně slevu si odnese také každý :)


👇 O co hrajeme? 👇

1. Místo

VSTUP na kurz Wim Hof metody vedené Jakubem Chomátem

(více o 1-denním kurzu a jeho náplni najdeš tady)

ZDARMA 3 inspirativní AUDIOKNIHY Co tě nezabije, Klín a Dech

+ 1 tištěná kniha KLÍN s věnováním Jakuba


2. Místo

VSTUP na kurz Wim Hof metody vedené Jakubem Chomátem za 1/2,

tj.  1 670 Kč (více o 1-denním kurzu a jeho náplni najdeš tady)

ZDARMA 3 inspirativní AUDIOKNIHY Co tě nezabije, Klín a Dech

+ 1 tištěná kniha KLÍN s věnováním Jakuba


3. Místo

ZDARMA inspirativní audioknihu Klín

+ 1 tištěná kniha KLÍN s věnováním Jakuba

VŠICHNI OSTATNÍ, kteří se soutěže zúčastní, získají slevu 20 % na audioknihy Co tě nezabije, Klín a Dech.


Co musím udělat pro účast?

Odpovědět správně na tři soutěžní otázky  zde ve formuláři: https://bit.ly/Vyhrajte_kurz_WHM


Soutěž probíhá do 31. července 2022.


A zde více informací o audioknihách, o které se soutěží:


Co tě nezabije by nikdy nevznikla, kdyby se skeptický investigativní novinář Scott Carney nevydal odhalit tajemství proroka a šílence jménem Wim Hof. Jeho pozoruhodná schopnost ovládat své tělo pomocí dechu a mysli a tím odolávat extrémním podmínkám mu vysloužila přezdívku Ledový muž. Scott se za ním z Los Angeles vydal do Polských Krkonoš, aby světu ukázal, že je pouhý šarlatán. Na vlastní kůži si vyzkoušel techniku dýchání a následně své tělo ovládnul tváří v tvář zimě. O několik dní později, oblečen pouze v šortkách, vystoupal na Sněžku. Cíl knihy se tak rázem změnil na prozkoumání limitů a možností lidského těla.


Dech je jednou z našich bestsellerových novinek. Aktuálně se jen Čechách prodalo již přes 10.000 kusů tištěných knih. Kniha jde po stopách starověkých dýchacích praktikách, jako je Pranayama, Sudarshan Kriya a Tummo. Poznatky spojuje s plicními odborníky na základě čehož autor vědecky otestuje dlouhodobá přesvědčení o tom, jak dýcháme. V knize se také naučíte dechová cvičení, která pro vás budou vodítkem ke znovunalezení správného způsobu dýchání.Klín je druhá kniha od investigativního novináře Scotta Carneyho. Audiokniha Klín vám představí kombinaci metod, tréninku a pohledu na svět, který vám umožní převzít kontrolu nad vlastním životem. V tomto explozivním zkoumání mezí odolnosti objevíte, jak můžete vklínit kontrolu nad automatickými fyziologickými reakcemi svého těla a stát se superčlověkem, kterým chcete být.

Comentários


bottom of page