top of page

Kdo jsem? 

Jsem otcem tří dětí, manželem a partnerem skvělé inspirativní ženy, podnikatelem a člověkem, který zažil osobní vyhoření – nadvakrát opouštěl „zlatou klec korporátního života a slibné kariéry“.

Baví mě inspirovat lidi, objevovat nové možnosti pohledu na okolní svět a životní situace "které se nám dějí", sebe sama a celkově rozvíjet všímavost. Učím lidi vědomě zacházet se svojí energií, měnit nefunkční vzorce svého chování, efektivně zacházet se stresem a zlepšovat si zdraví a celkově tak kvalitu života.

kdo-jsem.jpg
muj-pribeh.png

Můj příběh

Od malička mě rodiče vedli k důležitosti teplotního komfortu a v láskyplné péči o mé zdraví také k vyhýbání se zimě. Nevědomě tak tvořili moji celoživotní zimomřivost: „Když se nebudeš dobře oblékat, bude ti zima a budeš nemocný"...slýchával jsem. Pochopitelně jsem jako dítě hodně marodil - angíny, rýma, kašel, chřipky, antibiotika to vše několikrát za rok v podstatě až do dospělosti. Strach ze zimy jsem si s sebou nesl celý život a pokaždé, když se ochladilo, jsem byl náchylný k nemocem.

Již tehdy mě směřovali k výkonu: „Když budeš dobře studovat a budeš pilný, budeš úspěšný a šťastný.“ Jako dysgrafikovi a dyslektikovi mi studium moc nešlo, kompenzoval jsem tento neúspěch sportem, ve kterém jsem vynikal, ať už to bylo . . .

číst celý příběh >>

Podcast: 40 min

o-mě-chomat.jpg

 "Jsme schopni dosáhnout daleko více, než si myslíme", stačí chtít a začít ...

 

Wim Hof

individual.png

Metoda Wima Hofa mne natolik nadchla, že jsem v roce 2018 absolvoval velmi intenzivní výcvik plný teorie a praxe a získal jsem mezinárodní akreditaci pro lektorování Wim Hof Metody, jako teprve 3. Čech.

bottom of page