top of page
_edited.jpg

Kurzy pro firmy

Wim Hof metoda umožňuje jednotlivcům získat jednoduché, funkční a vědecky podložené nástroje, které pomáhají lidem kultivovat svoji mentální a fyzickou resilienci. Pokud chcete mít spokojené a zdravé zaměstnance naučte je efektivněji zacházet se stresem a pečovat o jejich vlastní well-being.

scroll.gif
Jednodenní2.jpg

Jak může workshop pro firmu probíhat?

Provedu vás a vaše kolegy zážitkem, který jim možná změní život a pomůže jim získat nový náhled na své zdraví a prožívání. Projdeme si tři základní pilíře Wim Hof metody. Řekneme si něco o životě a zkušenostech Wima Hofa, seznámíte se s vědeckými výzkumy potvrzujícími efekt celé metody.

 

Na vlastní kůži si vyzkoušíte různá mentální, dechová a strečinková cvičení a budete mít příležitost dobrovolného ponoru končetin do ledové vody; to vše pod vedením akreditovaného instruktora WHM. Základní linkou celé metody je totiž vědomá práce s diskomfortem a efektivnější práce se stresovou situací. Ta je totiž nedílnou součástí našich životů a při správném přístupu nás může dokonce posilovat.

 

Na závěr vás čeká unikátní zážitek dobrovolné celotělové ledové koupele. Kombinace ledové vody a vědomé práce s dechem a myslí přispěje k optimalizaci stavu vašeho těla a díky tomu se naučíte uvolnit tělesné bloky a pracovat se stresem.

V případě potřeby umíme nabídnou i zkrácené varianty v podobě motivačních přednášek, případně rozšíření o zajímavé skupinové zážitky jako je muzikoterapie, rituál potní chýše, Shinrin-Yoku a další.

Co může být součástí?

Je to na vás! :-) Kontaktujte mě a domluvíme se, jak by měl kurz probíhat. Níže jsou věci, které pro vás na workshop mohu zařídit:

Koncentrované informace o Wim Hof metodě (teorie i praxe) podpořené vědeckými výzkumy

Trénink dovedností pro vědomé zastavení a pranajama dechové techniky

Muzikoterapie pod taktovkou ORA RANGI nebo Brumlisty.

Zdravé, lehké a chutné občestvení

Cokoliv dalšího si přejete - napište si :-)

Více o workshopu

Jak umíme nadchnout vaše kolegy?

Kdo bude vést workshop?

Podle rozsahu kurzu se jeho vedení ujmu já nebo můj kolega Filip Zeman, případně se můžeme účastnit oba.

5S2A2159.jpg

Jakub Chomát

Certifikovaný instruktor Wim Hof metody (úrovně II.), Pranayama certified breathwork teacher (Yogalap), Breathwork biohacker (Kasper v.d. Muelen), 
lektor antistresorvých technik, Somatický kouč, aktuálně ve výcviku Terapie zážitkem (terapeut ve formě zážitkové pedagogiky).

Jakub je otcem 3 dětí, pracoval 9 let v korporátu, 33 let trpěl zimomřivostí a ve své práci často postrádal smysl. V rámci svého pracovního vytížení prošel výcvikem somatického koučování a připravoval si půdu pro exit z korporátu, který se mu napodruhé povedl. Od roku 2019 je certifikovaným instruktorem Wim Hof metody. Provádí jednotlivce na cestě jejich osobní proměny směrem ke spokojenějšímu a vědomějšímu životu. Zaměřuje se též i na firemní akce a obohacení zdraví a psychiky zaměstnanců, jako byl on sám. 

Filip Zeman

Certifikovaný instruktor Wim Hof metody

Filip vystudoval ekonomii a management na Univerzitě J. E. Purkyně a sociologii na Univerzitě Karlově. Má 20 let zkušeností s tvorbou a řízením sociálních a vzdělávacích grantových projektů z EU. Miluje hory a cestování, Himálaj v Nepálu a Indii navštívil doposud šestkrát. V lednu 2022 Filip úspěšně ukončil studium na Wim Hof Academy a začal se metodě věnovat profesionálně. Jako certifikovaný instruktor Wim Hof metody předává účastníkům kurzů své zkušenosti s praktikováním metody a pomáhá jim odkrýt skrytý potenciál a obrovskou sílu, která v každém z nás je.

WHM_instruktor_2_crop.jpg

Představení workshopů pro firmu

Kolik kurz pro firmu stojí peněz?

Cena se odvíjí od délky kurzu a toho, co si budete přát zažít. Pro přesnou cenu za workshop na míru mě kontaktujte. Spojím se s vámi a upřesníme si detaily. Pak ode mě dostanete do 48 hodin konkrétní cenovou nabídku.

Přijímám také platby ze systému

Cena