top of page
pozadi-kurz-na-miru.jpg

Kurzy na míru

Velmi rád pro vás udělám kurz na míru - přesně podle vašich představ a potřeb. Může to být třeba firemní workshop pro váš tým nebo třeba individuální kurz pro pár lidí (rodina a blízcí kamarádi). Požadavkům se meze nekladou.

scroll.gif
Jednodenní2.jpg

Jak může workshop probíhat?

Provedu vás zážitkem, který vám možná změní život a pomůže vám získat nový náhled na své zdraví a prožívání. Projdeme si pilíře Wim Hof metody. Řekneme si něco o životě a zkušenostech Wima Hofa a seznámíte se s vědeckými výzkumy potvrzujícími efekt celé metody.
 
Na vlastní kůži si vyzkoušíte různá dechová a strečinková cvičení a vystavování se chladu pod mým vedením.

Na závěr vás čeká neopakovatelný zážitek dobrovolné dvouminutové ledové koupele. Kombinace ledové vody a práce s dechem přispěje k optimalizaci stavu vašeho těla i mysli a díky tomu se naučíte uvolnit tělesné bloky a pracovat se stresem.

Kurz můžeme také rozšířit o muzikoterapii pod vedením zkušených lektorů, o tipy & triky pro ti stresu (hodí se hlavně pro firmy) :-), o přednášku o všímavosti (mindfulness) ... všechny možnosti, které jsou, vám rád představím při konzultaci.

Co může být součástí? 

Koncentrované informace o Wim Hof metodě (teorie i praxe) podpořené vědeckými výzkumy

Trénink dovedností pro vědomé zastavení a pranajama dechové techniky

Muzikoterapie pod taktovkou ORA RANGI nebo Brumlisty.

Zdravé, lehké a chutné občestvení

Cokoliv dalšího si přejete - napište si :-)

Více o workshopu

Pro koho je kurz na míru vhodný?

Pro firmy

Kurz na míru pro firmy může být jednodenní rychlovka nebo můžeme společně naplánovat delší pobyt v krásné panenské přírodě se vším všudy.

Pro partu

Chcete tento jedinečný zážitek absolvovat s lidmi, které znáte a máte k nim blízko? Mohu jen doporučit. Můžeme se potkat i u vás na zahradě.

Pro jednotlivce

I  když to není tak časté, tak mohu pořádat i individuální kurzy Wim Hof metody. Tím si mě, Jakuba, zaručujete jen pro sebe a tím opravdu intenzivní zážitek.

Pro kohokoliv!

Kurz na míru je o domluvě a nastavení workshopu tak, aby vše proběhlo podle vašich představ. Od délky trvání, přes "doprovodný program" až po zajištění zdravého jídla. Pokud máte speciální přání, neváhejte se na mě obrátit a věřím, že se domluvíme.

Kolik kurz na míru stojí peněz?

Cena se odvíjí od délky kurzu a toho, co si budete přát zažít. Pro přesnou cenu za workshop na míru mě kontaktujte. Spojím se s vámi a upřesníme si detaily. Pak ode mě dostanete nabídku s cenou.

Cena
3-otazky.jpg

Na co se nejčastěji ptáte? 

bottom of page