top of page
pozadi-kurz-na-miru.jpg

Kurzy na míru

Velmi rád pro vás udělám kurz na míru - přesně podle vašich představ a potřeb. Může to být třeba firemní workshop pro váš tým nebo třeba individuální kurz pro pár lidí (rodina a blízcí kamarádi). Požadavkům se meze nekladou.

scroll.gif
Jednodenní2.jpg

Jak může workshop probíhat?

Provedu vás zážitkem, který vám možná změní život a pomůže vám získat nový náhled na své zdraví a prožívání. Projdeme si pilíře Wim Hof metody. Řekneme si něco o životě a zkušenostech Wima Hofa a seznámíte se s vědeckými výzkumy potvrzujícími efekt celé metody.
 
Na vlastní kůži si vyzkoušíte různá dechová a strečinková cvičení a vystavování se chladu pod mým vedením.

Na závěr vás čeká neopakovatelný zážitek dobrovolné dvouminutové ledové koupele. Kombinace ledové vody a práce s dechem přispěje k optimalizaci stavu vašeho těla i mysli a díky tomu se naučíte uvolnit tělesné bloky a pracovat se stresem.

Kurz můžeme také rozšířit o muzikoterapii pod vedením zkušených lektorů, o tipy & triky pro ti stresu (hodí se hlavně pro firmy) :-), o přednášku o všímavosti (mindfulness) ... všechny možnosti, které jsou, vám rád představím při konzultaci.

Co může být součástí? 

Koncentrované informace o Wim Hof metodě (teorie i praxe) podpořené vědeckými výzkumy

Trénink dovedností pro vědomé zastavení a pranajama dechové techniky

Muzikoterapie pod taktovkou ORA RANGI nebo Brumlisty.

Zdravé, lehké a chutné občestvení

Cokoliv dalšího si přejete - napište si :-)

Více o workshopu

Pro koho je kurz na míru vhodný?

Pro firmy

Kurz na míru pro firmy může být jednodenní rychlovka nebo můžeme společně naplánovat delší pobyt v krásné panenské přírodě se vším všudy.

Pro partu

Chcete tento jedinečný zážitek absolvovat s lidmi, které znáte a máte k nim blízko? Mohu jen doporučit. Můžeme se potkat i u vás na zahradě.

Pro jednotlivce

I  když to není tak časté, tak mohu pořádat i individuální kurzy Wim Hof metody. Tím si mě, Jakuba, zaručujete jen pro sebe a tím opravdu intenzivní zážitek.

Pro kohokoliv!

Kurz na míru je o domluvě a nastavení workshopu tak, aby vše proběhlo podle vašich představ. Od délky trvání, přes "doprovodný program" až po zajištění zdravého jídla. Pokud máte speciální přání, neváhejte se na mě obrátit a věřím, že se domluvíme.

Kolik kurz na míru stojí peněz?

Cena se odvíjí od délky kurzu a toho, co si budete přát zažít. Pro přesnou cenu za workshop na míru mě kontaktujte. Spojím se s vámi a upřesníme si detaily. Pak ode mě dostanete nabídku s cenou.

Cena
3-otazky.jpg

Na co se nejčastěji ptáte? 

 • Může metodu praktikovat každý?
  Ano, Wim Hof metodu může praktikovat jakýkoliv zdravý jedinec. Pokud se potýkáš s vážnějšími zdravotními potížemi, doporučujeme prodiskutovat téma s odborníkem z oblasti zdravotnictví, než budeš zkoušet jakékoliv techniky Wim Hof metody. Nedoporučujeme praktikovat Wim Hof metodu lidem, kteří mají potíže s epilepsií, vysoký krevní tlak (v případě lékařského předpisu), ischemickou srdeční chorobou (např. Angina Pectoris), jakékoliv zkušenosti s vážným onemocněním srdce (srdeční selhání, mrtvice). Pokud trpíš na migrény, žádáme tě, abys byl opatrný při ledových lázních.
 • Je metoda vhodná pro děti?
  Dechové techniky mohou způsobovat lehkost nebo dokonce ztrátu vědomí. Děti často nedospěly do bodu, kdy jsou schopny tato rizika přiměřeně posoudit. Navíc se jejich mozky neustále vyvíjí. Doporučujeme tedy, aby na děti mladší 16 let dohlížel rodič nebo zákonný zástupce. Při vystavení chladu buďte opatrní a postupně jejich odolnost budujte.
 • Je metoda vhodná v těhotenství?
  Pokud jsi těhotná, nedoporučujeme praktikovat Wim Hof metodu. Nevíme, zda zvýšené hladiny adrenalinu spojené s technikami WHM nepříznivě ovlivňují zdraví dítěte. To je samozřejmě nesmírně choulostivá záležitost a my chceme být co nejpečlivější. Když se dítě narodí, můžete bezpečně pokračovat v praktikování metody.
 • Za jak dlouho praktikování uvidím nějaké výsledky?
  Průměrná denní investice je 20 minut ideálně na začátku dne. Během dne se zaměř na hlubší vědomější dýchání. Jakmile zjistíš, jak praktikovat metodu Wim Hof, můžeš k tomu přistupovat neomezeně dlouho a procházet praxí vlastním tempem. Metoda Wim Hof nekončí po našich kurzech. Metoda by měla být implementována ve tvém životě každý den, aby bylo možné plně využít výhod.
 • Kontraindikace
  Metodu Wima Hofa může praktikovat každý zdravý člověk v jakémkoliv věku. Pokud máte vážné zdravotní problémy, ale metoda vás přece láká, poraďte se o ní se svým lékařem. Konkrétní cvičení ale musí být v některých případech přizpůsobeny, zejména co se nováčků týče. Metodu by neměli praktikovat lidé s epilepsií, ti, kteří užívají léky na vysoký krevní tlak, pacienti s vážnými kardiovaskulárními onemocněními a lidé, kteří prodělali infarkt či mrtvici.Jelikož dosud nebyly provedeny žádné testy vlivu metody na těhotné ženy, nedoporučujeme ji během těhotenství a kojení. Nevíme totiž, jaký vliv mají zvýšené hladiny adrenalinu na plod.Pokud máte silné bolesti hlavy nebo migrény, je nutné pracovat s chladem opatrně, klidně a postupně. Vyhýbejte se zpočátku ponořování zátylku a hlavy. Lidé se zvýšenou produkcí štítné žlázy by se měli o praktikování metody poradit s lékařem, protože chladová cvičení fungování štítné žlázy podporují. Pokud jste někdy zažili panické záchvaty, dechová cvičení byste měli poprvé praktikovat pod dozorem. Mechanika cvičení totiž může vyvolat pocit, že se blíží panický záchvat, což následně může vyvolat stres a strach, které mohou panický záchvat skutečně spustit. Dýchací cvičení jsou pro lidi, kteří trpěli / trpí panickými záchvaty mimořádně přínosné, ale musí být prováděny správně a v bezpečném prostředí.
bottom of page