top of page

WORKSHOP
WIM HOF METODY

Pro ty, kteří chtějí rozšířit povědomí o Wim Hof metodě a ponořit se hlouběji do ledu i efektivních nástrojů práce se stresem a optimalizaci vlastní fyziologie.

ICE BATH

ENERGY MANAGEMENT

RESILENCE

WELLBEING

BREATHWORK

Čas

7 Hod

(zkrácený 4 Hod)

Formát

Workshop

Kde se koná?

Dle potřeby

(vybrané studio / hotel / outdoor event)

scroll.gif
Jednodenní2.jpg

Jak talk probíhá?

Společně se podíváme na základní fyziologií našeho těla se zaměřením na principy fungování ve stresu, resp. jeho dopadu na naši nervovou soustavu, výkon a motivaci. Ukážeme si, že kultivací několika drobných návyků si každý bez ohledu na pohlaví a věk můžeme budovat svoji osobní odolnost.

Projdeme si základy Wim Hof metody. Seznámíte se s vědeckými výzkumy potvrzujícími pozitivní efekty dechových cvičení a vědomé práce s chladem. Během vícevodičových formátů si můžeme naplánovat i dobrovolnou "celotělovou" expozici v ledové vodě, která bývá doživotním hlubokým prožitkem.

Účastníci si odnesou také praktický zážitek drobné chladové expozice, řadu technik a spousty inspirace,  jak budovat svoji osobní odolnost. 

Co může být součástí?

Je to na vás! :-) Kontaktujte mě a domluvíme se, jak by měl kurz probíhat. Níže jsou věci, které pro vás na workshop mohu zařídit:

Koncentrované informace o Wim Hof metodě (teorie i praxe) podpořené vědeckými výzkumy

Trénink dovedností pro vědomé zastavení, zklidnění a uvolnění

Dechové techniky pro "nalazení" dobré nálady, snížení stresu

Ideální je podpořit workshop tématikou sebe-péče a kvalitním občerstvením

Cokoliv dalšího si přejete - napište si :-)

Jak to vypadá v praxi

Kdo vás bude provázet?

chomatportret.png

Jakub Chomát

Certifikovaný instruktor Wim Hof metody (úrovně II), Pranayama certified breathwork teacher, Breathwork biohacker, lektor antistresorvých technik, kouč a terapeut zážitkové pedagogiky.

Je otcem tří dětí, korporátní zaměstnanec na 9 let, který trpěl zimomřivostí 33 let. Výcvik somatického koučování jej motivoval odejít z korporátu.
Certifikovaný instruktor Wim Hof metody od roku 2019. Pomáhá lidem s osobní proměnou a zlepšuje zdraví a psychiku zaměstnanců na firemních akcích.

Reference

Mými kurzy prošly stovky firemích účastníků. Níže najdete firmy, ve kterých se moje workshopy konaly. Kontakty na jednotlivé zadavatele zašlu na vyžádání.

ataccama.png
Logo_honeywell.svg.png
lmc_logo.png
metr2r.png
1600px-Deloitte.svg.png
wilo.png
pwc.png
atairu.png
sazka-logo.png
brema.png
6D_barevne.png

Co říkají absolventi:

1634821788306.jpeg

Tomáš Lamplota

Obchodní ředitel, Broker Consulting

Jakub je velký profesionál, který se nejen že dokáže velmi rychle adaptovat na jakoukoliv skupinu, ale přesně vycítí potřeby skupiny i jednotlivců a naservíruje nezapomenutelný zážitek. 

bottom of page