top of page

Workshop pro děti

Odpolední 4 hodinový workshop pro děti, na kterém se naučí pracovat s dechem a chladem. Děti se dozví spoustu zajímavostí o dechu a pochopí, jak funguje jejich nervová soustava. Také si odnesou návod, jak lépe zvládat stresové situace a naučí se zklidňovací techniky.

scroll.gif
Viceo
Jednodenní2.jpg

Co děti na workshopu získají?

Povědomí jak funguje jejich nervová soustava a jak je tato zvířecí podstata ovlivňuje v jejich chování a zejména stresových situacích. 

Naučí se zklidňovací techniky práce s myslí a dechem v diskomfortních situacích. 

Vyzkouší si expozici chladu svých končetin (zápěstí a kotníků).

Budou mít příležitost (je to dobrovolné) se pod mým vedením zanořit do ledové vody na pár desítek vteřin. 

Získají zážitek vědomého překonání svého vnitřního strachu, který mám přirozeně sebe-pozvduzující účinek a podporuje zdravé sebevědomí.

Proč workshop pro děti?

Jakub je sám otcem tří dětí (2 kluci a děvče) a všiml si, že je má tendenci "přeoblékat" a vyčítal své ženě Martině, že jsou nemocné protože byly špatně oblečeni a prochladli...Tyto a podobné strachy my jako rodiče míváme často a jako vždy je nejlepší začít sami u sebe, zvědoměním si jak to vlastně s tím chladem mám já jako dospělý. Zda-li tam nemám já sám nějaké nefunkční vzorce chování a přesvědčení. Já je 33 let svého života měl a nyní vidím, že děti mohu inspirovat, že vědomá práce s chladem a dechem může naopak IMUNITU a MENTÁLNÍ POHODU posilovat.

Důležité je však pravidelnost, trénink a hledání si vhodné dávky.

Práce s dechem se mi již mnohokrát s mými dětmi hodila například při zranění na hřištích, návštěvách doktorů, zubařů a dalších vypjatých událostech. Podobné běžné vzorce chování rodičů vám může pomoci objevit kniha Zachariáš a studená voda.

Termíny

Volné termíny workshopu pro děti

Vhodné pro děti 7-15 let (kontraindikace srdeční selhání, epilepsie)
Délka workshopu cca 4 hodiny a cena 1500,-/dítě, 2 sourozenci 2500,-

Maximální kapacita je 12 dětí na workshopu

 • BRNO 29.9.2023 PRO DĚTI
  BRNO 29.9.2023 PRO DĚTI
  29. 9. 15:00 – 19:00
  29. 9. 15:00 – 19:00
  Odpolední workshop pro děti (7-15let) - Studio prostor na čas, Seifertova 22, Brno-Lesná Cena za dítě: 1500 Kč Workshop práce se stresem a diskomfortem PRO DĚTI - naučím děti využívat DECH a práci s CHLADEM pro podporu jejich imunity, sebe-důvěry a práci se stresem. (Rodiče se workshopu neúčastní)
  Sdílet
3-otazky.jpg

Často kladené dotazy k tomuto workshopu pro děti

bottom of page