top of page
pozadi-vicedenni.jpg

5-denní pokročilý zimní workshop  WHM s výstupem na SNĚŽKU pod vedením Jakuba, Blanky a Oty

Tento 5-denní workshop je určen pro všechny,

kteří chtějí zažít Wim Hof metodu se vším všudy, jít hlouběji ve své praxi , získat další poznání svých limitů a potenciálů své fyziologie.

Pod vedením předních zkušených akreditovaných lektorů zažijete vědomé expozice chladu, těšit se můžete na hodiny různých "dechových" praxí a dozvíte se i spoustu věděckých poznatků o našem lidském potenciálu. 

scroll.gif
Více o workshopu
Jednodenní2.jpg

Na co se můžeš těšit?

Co je součástí? 

Budeme se věnovat všem třem pilířům Wim Hof metody po teoretické i praktické úrovni, nabízet spousty cvičení, vědomého zastavení a objevení skrytých dřímajících sil nás samotných. Budeme sdílet jak vědecké poznatky tak to, jak svoji praxi posunout na nové úrovně. Těšit se také můžeš na naše osobní tipy a nezdary. 

Tento workshop je jedinečnou příležitostí pro potkání se na lidské úrovni, uprostřed krásné zimní přírody, v luxusním ubytování. Součástí je samozřejmě i skvělé jídlo, wellness a vědomé sdílení skupiny podobně laděných lidí.

Záměrem je skupinový výstup na Sněžku a věříme že počasí bude s námi . . . :)

Účastníci velmi oceňují komplexnost workshopu,  rozsáhlý čas si vše řádně teoreticky probrat a zejména vyzkoušet. Byli nadšení našimi hosty na které se opět můžete těšit.

Koncentrované informace o Wim Hof metodě (teorie i praxe) podpořené vědeckými výzkumy

Trénink dovedností pro vědomé zastavení a hluboké uvolnění v diskomfortu díky práci s myslí a dechem

Spousta inspirace - zážitková pedagogika, cvičení čchi-kung, dechové techniky Oxygen advantage, Funkční dýchání, Pranayama, tipy na práci s energií, ženskou cykličností, knihy, videa a další... 

Úžasné jídlo po dobu celého pobytu

Kdo tě kurzem provede?

hqdefault.jpg

Již třetí sezónu spojujeme své síly a talenty, které podle zpětné vazby účastníků našich kurzů přináší jedinečnou kombinaci a vytváří pro účastníky skvělou atmosféru a hluboký prožitek.

 

Tento workshop vedeme jak my dva s Otou Kulhánkem (akreditace WHM úrovně 2) tak (aby nám to krásně ladilo) nás opět doplní i úžasná a inspirativní Blanka Hašková. Oba jsou zároveň instruktory dechové metody Oxygen Advantage.

Já jsem se díky práci s myslí, otužování a dechovým technikám zbavil zimomřivosti a dalších neduh v mém životě. Jsem lektor, kouč, zážitkový terapeut a provádím lidi na cestě jejich životních proměn a učím je lépe a vědoměji zacházet se svojí energií.

Jak asi to bude vypadat?

Co říkají účastníci?

„Pro mě těch 5-dní bylo obrovsky inspirativních, je tu skvělá energie, která nás spojuje - chceme na sobě všichni pracovat. Zažil jsem tu moment, na který do konce života nezapomenu. Děkuju moc klukům a celý skupině průvodců“

Tomáš, majitel výrobní firmy

Cena

Kde a kdy kurz proběhne?

19.-24. LISTOPAD 2024,

SKIMU - Malá Horní Úpa

CENA POBYTU 21 900 

 

(PRO ÚČASTNÍKY NAŠICH KURZŮ 19 900,

19. navečer nájezd, ostrý start 20. ráno, odjezd 24. mezi 14-15 hod)

Co je cílem?

Potkáš se se stejně přemýšlejícími lidmi, jako jsi ty.

Získáš nástroje na lepší zacházení se stresem

Osvojíš si dovednost, jak vhodně reagovat na vědomou expozici chladu

3-otazky.jpg

Na co se nejčastěji ptáte? 

 • Může metodu praktikovat každý?
  Ano, Wim Hof metodu může praktikovat jakýkoliv zdravý jedinec. Pokud se potýkáš s vážnějšími zdravotními potížemi, doporučujeme prodiskutovat téma s odborníkem z oblasti zdravotnictví, než budeš zkoušet jakékoliv techniky Wim Hof metody. Nedoporučujeme praktikovat Wim Hof metodu lidem, kteří mají potíže s epilepsií, vysoký krevní tlak (v případě lékařského předpisu), ischemickou srdeční chorobou (např. Angina Pectoris), jakékoliv zkušenosti s vážným onemocněním srdce (srdeční selhání, mrtvice). Pokud trpíš na migrény, žádáme tě, abys byl opatrný při ledových lázních.
 • Je metoda vhodná pro děti?
  Dechové techniky mohou způsobovat lehkost nebo dokonce ztrátu vědomí. Děti často nedospěly do bodu, kdy jsou schopny tato rizika přiměřeně posoudit. Navíc se jejich mozky neustále vyvíjí. Doporučujeme tedy, aby na děti mladší 16 let dohlížel rodič nebo zákonný zástupce. Při vystavení chladu buďte opatrní a postupně jejich odolnost budujte.
 • Je metoda vhodná v těhotenství?
  Pokud jsi těhotná, nedoporučujeme praktikovat Wim Hof metodu. Nevíme, zda zvýšené hladiny adrenalinu spojené s technikami WHM nepříznivě ovlivňují zdraví dítěte. To je samozřejmě nesmírně choulostivá záležitost a my chceme být co nejpečlivější. Když se dítě narodí, můžete bezpečně pokračovat v praktikování metody.
 • Za jak dlouho praktikování uvidím nějaké výsledky?
  Průměrná denní investice je 20 minut ideálně na začátku dne. Během dne se zaměř na hlubší vědomější dýchání. Jakmile zjistíš, jak praktikovat metodu Wim Hof, můžeš k tomu přistupovat neomezeně dlouho a procházet praxí vlastním tempem. Metoda Wim Hof nekončí po našich kurzech. Metoda by měla být implementována ve tvém životě každý den, aby bylo možné plně využít výhod.
 • Kontraindikace
  Metodu Wima Hofa může praktikovat každý zdravý člověk v jakémkoliv věku. Pokud máte vážné zdravotní problémy, ale metoda vás přece láká, poraďte se o ní se svým lékařem. Konkrétní cvičení ale musí být v některých případech přizpůsobeny, zejména co se nováčků týče. Metodu by neměli praktikovat lidé s epilepsií, ti, kteří užívají léky na vysoký krevní tlak, pacienti s vážnými kardiovaskulárními onemocněními a lidé, kteří prodělali infarkt či mrtvici.Jelikož dosud nebyly provedeny žádné testy vlivu metody na těhotné ženy, nedoporučujeme ji během těhotenství a kojení. Nevíme totiž, jaký vliv mají zvýšené hladiny adrenalinu na plod.Pokud máte silné bolesti hlavy nebo migrény, je nutné pracovat s chladem opatrně, klidně a postupně. Vyhýbejte se zpočátku ponořování zátylku a hlavy. Lidé se zvýšenou produkcí štítné žlázy by se měli o praktikování metody poradit s lékařem, protože chladová cvičení fungování štítné žlázy podporují. Pokud jste někdy zažili panické záchvaty, dechová cvičení byste měli poprvé praktikovat pod dozorem. Mechanika cvičení totiž může vyvolat pocit, že se blíží panický záchvat, což následně může vyvolat stres a strach, které mohou panický záchvat skutečně spustit. Dýchací cvičení jsou pro lidi, kteří trpěli / trpí panickými záchvaty mimořádně přínosné, ale musí být prováděny správně a v bezpečném prostředí.
bottom of page