top of page
pozadi-vicedenni.jpg

5-denní pokročilý zimní workshop  WHM s výstupem na SNĚŽKU pod vedením Jakuba, Blanky a Oty

Tento 5-denní workshop je určen pro všechny,

kteří chtějí zažít Wim Hof metodu se vším všudy, jít hlouběji ve své praxi , získat další poznání svých limitů a potenciálů své fyziologie.

Pod vedením předních zkušených akreditovaných lektorů zažijete vědomé expozice chladu, těšit se můžete na hodiny různých "dechových" praxí a dozvíte se i spoustu věděckých poznatků o našem lidském potenciálu. 

scroll.gif
Více o workshopu
Jednodenní2.jpg

Na co se můžeš těšit?

Co je součástí? 

Budeme se věnovat všem třem pilířům Wim Hof metody po teoretické i praktické úrovni, nabízet spousty cvičení, vědomého zastavení a objevení skrytých dřímajících sil nás samotných. Budeme sdílet jak vědecké poznatky tak to, jak svoji praxi posunout na nové úrovně. Těšit se také můžeš na naše osobní tipy a nezdary. 

Tento workshop je jedinečnou příležitostí pro potkání se na lidské úrovni, uprostřed krásné zimní přírody, v luxusním ubytování. Součástí je samozřejmě i skvělé jídlo, wellness a vědomé sdílení skupiny podobně laděných lidí.

Záměrem je skupinový výstup na Sněžku a věříme že počasí bude s námi . . . :)

Účastníci velmi oceňují komplexnost workshopu,  rozsáhlý čas si vše řádně teoreticky probrat a zejména vyzkoušet. Byli nadšení našimi hosty na které se opět můžete těšit.

Koncentrované informace o Wim Hof metodě (teorie i praxe) podpořené vědeckými výzkumy

Trénink dovedností pro vědomé zastavení a hluboké uvolnění v diskomfortu díky práci s myslí a dechem

Spousta inspirace - zážitková pedagogika, cvičení čchi-kung, dechové techniky Oxygen advantage, Funkční dýchání, Pranayama, tipy na práci s energií, ženskou cykličností, knihy, videa a další... 

Úžasné jídlo po dobu celého pobytu

Kdo tě kurzem provede?

hqdefault.jpg

Již třetí sezónu spojujeme své síly a talenty, které podle zpětné vazby účastníků našich kurzů přináší jedinečnou kombinaci a vytváří pro účastníky skvělou atmosféru a hluboký prožitek.

 

Tento workshop vedeme jak my dva s Otou Kulhánkem (akreditace WHM úrovně 2) tak (aby nám to krásně ladilo) nás opět doplní i úžasná a inspirativní Blanka Hašková. Oba jsou zároveň instruktory dechové metody Oxygen Advantage.

Já jsem se díky práci s myslí, otužování a dechovým technikám zbavil zimomřivosti a dalších neduh v mém životě. Jsem lektor, kouč, zážitkový terapeut a provádím lidi na cestě jejich životních proměn a učím je lépe a vědoměji zacházet se svojí energií.

Jak asi to bude vypadat?

Co říkají účastníci?

„Pro mě těch 5-dní bylo obrovsky inspirativních, je tu skvělá energie, která nás spojuje - chceme na sobě všichni pracovat. Zažil jsem tu moment, na který do konce života nezapomenu. Děkuju moc klukům a celý skupině průvodců“

Tomáš, majitel výrobní firmy

Cena

Kde a kdy kurz proběhne?

21.-26. LISTOPAD 2023,

SKIMU - Malá Úpa

CENA POBYTU 21 900 

 

(PRO ÚČASTNÍKY NAŠICH KURZŮ 19 900,

21. navečer nájezd, ostrý start 22. ráno)

Co je cílem?

Potkáš se se stejně přemýšlejícími lidmi, jako jsi ty.

Získáš nástroje na lepší zacházení se stresem

Osvojíš si dovednost, jak vhodně reagovat na vědomou expozici chladu

3-otazky.jpg

Na co se nejčastěji ptáte? 

bottom of page