top of page
Jednodenní-2.jpg

Vícedenní workshop

Při intenzivnějším, dvoudenním kurzu tě naučím, jak správně a bezpečně praktikovat Wim Hof metodu. Zažiješ jak využít vědomého dýchání a kyslíku k optimalizaci těla a mysli, prozkoumáme jak uvolnit tělesné bloky a pracovat se stresem. A také zažiješ ledovou koupel.

scroll.gif
Více o workshopu
Jednodenní2.jpg

Na co se můžeš těšit?

V pátek podvečer, po příjezdu se vědomě zastavíme a naladíme se na sebe i skupinu. Spojíme se s místem a sami sebou. Společně si sdělíme své záměry a očekávání pro tento víkend. 

 

V sobotu si dopřejeme ranní jógu (dobrovolné) a  projdeme základním workshopem Wim Hof metody, který probíhá uprostřed přírody v malebném prostředí Jurtkempu v jižních Čechách (letní varianta) nebo dalších malebných místech v regionu středních Čech. Večer se společně  zahřejeme v sauně, případně u ohně vyzkoušíme si práci s teplotními změnami v praxi.

Základní workshop Wim Hof metody obsahuje:

vědecké poznatky o metodě, teorie a příběh vzniku metody, praxe noření končetin do ledové vody, dechová a protahovací cvičení, dobrovolná celotělěová expozice v ledové vodě.

Nedělní program bude věnován třetímu pilíři Wim Hof metody - práce s myslí, prohloubení dechové praxe a další vystavování se chladu. Po obědě bude prostor pro individuální konzultace s lektory a průvodci.

Co je součástí? 

Workshop je vedený certifikovaný instruktorem WHM a lektorkou 

minduflness a  jógy  Martinou

Vedené relaxace pro vědomé zastavení se  (Martina&Jakub nebo Brumlisty či Ora Rangi)

Trénink speciálních dýchacích a strečinkových technik

Skripta a booklet shrnující metodu a podporující ujasnění  osobních cílů

E-book o WIm Hof metodě

Vegetariánské občerstvení (plná penze) během pobytu a přespání na více nocí v jurtě / apartmánech pro 2-5 osob

Rozdíly mezi zimní a letní variantou

Co je cílem?

Společně nakopneme tvůj imunitní systém

Získáš nástroje na lepší zacházení se stresem

Naučíš si sám /sama zajistit duševní pohodu

Kde se workshopy konají?

Vždy na krásném místě, obklopeném přírodou. Ať už jde o Jurt Camp (letní varianta) nebo třeba na samotě Hojšín, v resortu Hotel Kouty nebo v Ořechově dvoře. Pro představu pár fotek: