top of page

Privátní workshop
Wim Hof metody

Pokud chcete velmi individualizovaný, osobní a intimní zážitek Wim Hof metody pro pár přátel či kamarádů tento workshop je pro VÁS -

skupinu 3 - 6 osob. 

 

scroll.gif
Jednodenní2.jpg

Na co se na tomto workshopu
můžete těšit?

Co je součástí? 

Díky tomuto kurzu posunete na další úroveň vnímání sebe sama, prohloubíte si poznání své fyziologie a propojení těla s myslí. 

 

Kurz bude obsahovat základní prvky Wim Hof metody, ale vaše skupina a její potřeby určí finální podobu vlastního workshopu.  

Těšit se můžete na prohloubení znalostí & praxe základních i pokročilých dechových technik Wim Hof metody, ale i nácvik funkčního dýchání. Budete mít prostor pro chladové expozice s mým vedením, abyste prohloubili vědomou práci s diskomfortem. Posouvat svoje hranice budete v laskavém a bezpečném prostředí, které si společně  dohromady vytvoříme. 

Po workshopu získáte další nástroje, tipy & triky a spousty inspirace, jak dále se sebou pracovat a integrovat prožitek do svého života. Rozhodně se dozvíte zase něco více o sobě, svých nefunkčních přesvědčeních a vzorcích chování, které možná v životě opakujete a budete mít příležitost je vědomě opustit.

Prohloubení znalostí technik Wim Hof Metody 

Hluboké sebe-uvědomovací prožitky, umocněné sdílením.

Vedené skupinové meditace a dechové praxe.

Občerstvení během celého dne

Doporučenou literaturu, Podcasty, videa pro další rozvoj

Díky své vlastní praxi a provedení více než 4  000 účastníků dostane vaše skupina to nejlepší .

scroll.gif
Více o workshopu
Termíny

Co říkají účastníci?

Snímek obrazovky 2024-01-22 v 11.14.12.png
IMG_8835_edited.jpg

Jaroslav Kubík, majitel společnosti

Bylo to opravdu super a nad mé očekávání, hlavně ten přístup a pojetí celého kurzu. Každému mu bych to doporučil i kdyby se nechtěl někdo zabývat přímo metodou WHM. 

Ten základ cos jsme se dozvěděli o dýchání a otužování posune člověka dál a otevře mu jakýsi vlastní samoozdravný program ať fyzický tak duševní. A to i pro člověk, který už se amatérsky otužováním a dechem zabývá.

Snímek obrazovky 2024-01-22 v 11.20.06.png

Vezmi své přátele, rodinu, kamarády a dopřejte si společně jedinečný zážitek.

Stačí se mi ozvat a domluvíme se na podrobnostech.

bottom of page