top of page

Jarní restart - dech a mysl
Odolnost, odvaha a laskavost - zn. udržitelně

Chcete zažívat v životě větší rovnováhu a dokázat ustát životní situace? Začali jste s jakoukoliv formou sebeuvědomování (Wim Hof metoda, jóga, atd. a cítíte, že byste potřebovali ještě další techniky a způsoby jak zvládat stres, tužit zdraví, mít v životě více energie a radosti?

Často na workshopech slýchám větu - cele to je v hlavě, to tak nějak všichni víme ale většinou s tím reálně dále nepracujeme a právě TO s námi můžete konečně změnit

scroll.gif
Jednodenní2.jpg

Kurz jarní restart přináší hned několik úrovní podpory
(vnitřní  - nástroje, vnější - podpora a sdílení)

Práce s dechem

Už víte, že práce s dechem přináší do života obrovské benefity. Pomáhá regulovat stres, uvolňovat tělo od bolesti, lehčeji se rozhodovat a snižovat zdravotní komplikace. První zkušenosti už máte a chtěli byste jít hlouběji, znát více dechových technik zaměřených na různé situace?

Vzájemné propojení

Když děláme v životě jakoukoliv změnu, kterou si přejeme, potřebujeme pro to podporu. Čím větší je změna, kterou chceme v životě udělat, tím stabilnější musí být podpůrná základna. Proto jsme tu my, naše příběhy, otevřené sdílení. Ale i další podobně ladění účastníci, díky kterým téma a hlavně návyky mnohem snáz uchopíte a pevně ukotvíte v životě.

Práce s myslí

Mysl umí být skvělým nástrojem, ale často nám naopak způsobuje velké utrpení. Neumíme ji vypnout, vymanit se z kolotoče nepříjemných myšlenek a úzkostí. Často je to právě mysl, co nám v praxi jakékoliv metody háže klacky pod nohy. Jak začít naši mysl používat konstruktivním způsobem?

Živé vstupy

Ano mohli jsme natočit kurz a v něm vám předat vše, co vnímáme, že je na našich kurzech často zmiňováno a probíráno. Pravděpodobně i tak by vám to přineslo do života obohacení. My ale vnímáme největší kouzlo v živých vstupech, kde budeme sdílet přímo vám na míru. Budeme tedy tento kurz a naše společné plynutí tvořit spolu. Budete dostávat odpovědi a podporu právě v těch oblastech, kde to bude nejvíc potřeba. Ne všeobecně pro všechny, ale pro vás osobně.

Více

To zní zajímavě, ale ještě potřebujete vědět víc?

Kurz je pro vás, pokud zažíváte občas nejistotu, jestli kráčíte správným směrem. Nevíte, jestli v tématu zdraví děláte dost a provádíte dechové praxe správně. Chtěli byste vnímat větší lehkost a laskavost při praxi sebeuvědomovacích technik, ale i v životě. 
 

Jednorázový zážitek kurzu byla super vzpruha a nakopnutí, ale návyky se postupně vytrácí.  Neumíte si najít na zdraví prospěšné návyky čas. Máte v životě mnohem víc povinností než radosti. 

Další otázky a odpovědi najdeš na konci této stránky . Zajímá tě cokoliv jiného - piš na podpora@whmchomat.cz 

NEBO

Co s tímto kurzem získáte?

Odolnost

Díky tomu, že se hlouběji ponoříme do práce s myslí a dechem, se stanete odolnější vůči stresu a tedy i velikému množství srdečních a autoimunitních onemocnění, která se ve společnosti v těchto dobách hojně vyskytují. Pokud už se s některým z těchto onemocnění potýkáte, získáte další dovednosti k tomu, abyste jemně a laskavě kráčeli vstříc zdraví a pohodě.

Nástroje

Každý týden si představíme další účinné nástroje pro práci s dechem a myslí, tak ať můžete pokračovat v praxi a máte více možností pro stresující či nové situace. Společně se nebudeme věnovat jen teorii (kterou mnozí z nás velmi dobře znají), ale hlavně vlastní praxi, díky které se skokově posunete vstříc svým záměrům a cílům.

Odvahu

Dělat dobrovolně a úspěšně v životě změny, které mají pozitivní vliv na naše zdraví a pohodu je velký dar. Spolu s námi získáte odvahu postavit se do své síly, kráčet životem sebejistě. Vezmete si do svých rukou zodpovědnost za své zdraví, konání, rozhodování i myšlení. Zkončíte s obviňováním druhých za své vlastní neštěstí. Tím získáte ohromnou moc nad svým životem a větší jístotu kráčet v životě vlastním směrem.

Energii

Často životem kráčíme bez šťávy a jsme v zajetí vleku povinností a činností, které nám nedávají smysl. Společně začneme pracovat na naší energetické zásobárně, zvědomovat si, kde naše energie uniká a jak naopak přibývá. Zdá se, že je úroveň energie, s kterou aktuálně nakládáte jako neměnná, ale velmi záhy si začnete uvědomovat, že můžete životem kráčet s mnohem větším množstvím kapacity, než kterou jste dosud poznali.

Čeho se díky kurzu JARNÍ RESTART
naopak zbavíte?

Pocitu nedostatku 

Nedostatku času, energie, kapacity, peněz. Tento rys se může projevovat i tak, že se cítíme ne dost dobří v různých oblastech našeho života. To může mít za následek velkou výkonnost a snahu o uznání. Aktivity konané pro samotné uznání bez pocitu smyslu_plnosti, nás stojí hodně energie a v důsledku brzdí životní hojnost a plynutí. 

Konstantní špatné nálady

Život naplněný aktivitami, které nedávají smysl a nepřináší radost, nám bere naději, víru, energii, pocit, že máme život ve svých rukou. Snáze tak s námi mohou cloumat informace z vnějšího prostředí a negativní emoce velmi snadno ovlivňují naši celkovou náladu a životní postoj. Už nebudete vstávat naštvaní, že vás opět čeká den plný povinností a nesmyslných aktivit. 

Ztracenosti ve světě

Díky tomu, že nasáváme informace zvenčí často nevíme kdo jsme, co máme dělat a kam máme kráčet. Cítíme se ztraceni. Společně se budeme více ladit na nás samotné, ustát si tlak informací a potřeb vnějšího světa. Cítit a ctít naše potřeby, naše touhy a směr, který dává smysl nám samotným. Uvědomíme si, že se točíme v kruhu norem, představ a očekávání a tím nevzniká prostor pro svobodu, lehkost a vlastní tvořivost.

Touhy být lepší, výkonnější

Často tato naše touha pramení z pocitu, že nejsme dobří tak jak jsme. Hledáme tak nové a nové cesty a způsoby jak se stát lepším, výkonnějším, spokojenějším, úspěšnějším člověkem. Po desetiletí se v naší kultuře trénuje a posiluje pocit nedostdobráctví jako užitečné kvality. Máme potřebu ostatním (i sobě) neustále dokazovat, že jsme lepší. Ve snaze "zabodovat" necítíme a nectíme své hranice a limity.  Díky pravidelné práci s dechem a myslí přestanete hledat. Budete si víc a víc užívat to, kým jste.

Kdo vás kurzem provede?

5S2A2159.jpg

Jakub Chomát

Certifikovaný instruktor Wim Hof metody (úrovně II.)
Lektor antistresorvých technik, Somatický kouč
Instruktor dechových cvičení, aktuálně ve výcviku Terapie zážitkem (zážitková pedagogika).

Jakub je otcem 3 dětí, pracoval 9 let v korporátu, 33 let trpěl zimomřivostí a ve své práci často postrádal smysl. V rámci svého pracovního vytížení prošel výcvikem somatického koučování a připravoval si půdu pro exit z korporátu, který se mu napodruhé povedl. Od roku 2019 je certifikovaným instruktorem Wim Hof metody. Provádí jednotlivce na cestě jejich osobní proměny směrem ke spokojenějšímu a vědomějšímu životu. Zaměřuje se též i na firemní akce a obohacení zdraví a psychiky zaměstnanců, jako byl on sám. 

Martina Chomátová

Lektorka mindfulness, meditace
Lektorka hatha jógy
Autorka knih: Vyhrála jsem depresi, Andromeda,

elfka malá, Návod na spokodeník

Martina je bývalou závodnicí snowboardcrossu a lektorkou angličtiny. Po narození prvního dítěte se potýkala s poporodní depresí, která ji přivedla ke studiu hatha jógy. O tématu poporodních depresí a vyhoření začala psát - na sociálních sítích, články, knihy. Od roku 2019 se věnuje studiu a praxi mindfulness. Má za sebou roční Akademii mindfulness, Mindfulness and meditation Teacher Training, Mindfulness Based Childbirth and Parenting výcvik.

IMG_1781u.jpg

Společně Martina s Jakubem točí PODCAST O TOM, kde se věnují tématům jako je: jednoduchost, laskavost, budování návyků. Zvou si zajímavé hosty a šíří témata, která jim v této oblasti přijdou důležitá. Za první rok má více než 15 000 stažení a stovky nadšených posluchačů.

Co říkají klienti o spolupráci s námi

FRANTIŠEK

Pro mě to byl čas, který se nedá ničím materiálně vyvážit a na který nikdy nezapomenu. Techniky, které jsme se učili vnímám jako nástroj, který dovedl skupinu podobně smýšlejících lidí ve stejný čas na stejné místo. Pro mě bylo podstatné zájem é sdílení pocitů. Co bylo pro mě nejpodstatnějšíbyli lidé, kteří tam byli. Je to až neuvěřitelné, jaká jsme byli sourodá skupina lidí, kteří byli různého věku, pohlaví, vzdělání společenského postavení,... kteří tam byli sami za sebe, ale zároveň za všechny. Je divné, že se z tolika lidí nenašel nikdo, kdo by to narušoval. Chtěl bych vám všem poděkovat, tento společný čas v mém srdci zanechal hodně hluboký otisk a vy jste všichni jeho nedílnou součástí. Nebýt vás, tak to byl "jen" nějaký kurz, který je o dýchání a práce s myslí.  Vy jste tomu dali přidanou hodnotu, která to posunula o mnoho úrovní výš.

ZUZANA

Bylo to božíííííí!!!! Intenzivní zpomalení. Relax, ponoření se do sebe. Hromada zážitků a prožitků v laskavém vedení lektorů. Příjemné spolužití s celou partou skvělých lidí. Vzájemné naslouchání, inspirace, laskavost.

Prohloubení znalosti práce s dechem, tělem a myslí nejen ve stresových situacích. 

Odnesla jsem si toho hodně. Díky moc, že také akce pořádáte a šíříte mezi lidí.

JUDITA

Akci jsem si užila s manželem a chtěla nevšedně oslavit naše první výročí svatby. Energie, která na akci panovala byla už od první chvíle pohlcující a nádherně pozitivní. A to díky všem účastníkům, ale také Martině a Jakubovi. Co se událo nejde slovy předat, je potřeba to zažít. Věřím, že jsme si každý odnesli zcela osobní a jedinečný prožitek. Moje velká témata bylo napojení na sebe a své tělo a to se mi naplnilo absolutně. Díky moc. Tohle může být začátkem nového spokojenějšího života. Tak si to dovolte a užijte.

Jednodenní2.jpg

Kurz je pro Vás pokud:

- chcete přestat koketovat s tím, jak a zda-li udělat změnu k udržitelnějšímu a spokojenějšímu životnímu stylu, ale pustit se do akce 

- už jste absolvovali nějaký kurz otužování a práce s myslí a dechem s námi, Jakubem a Martinou a chcete prohloubit své znalosti a praxi práce s myslí a dechem. 
 

- cítíte, že mají tyto formy sebeuvědomování velký potenciál, ale nemáte kolem sebe dostatečnou a trvalou podporu k ukotvení těchto návyků tak, jak byste si přáli. 
 

- veliké tempo a tlak na výkon vám nevyhovují, potřebujete volnější průběh, citlivější přístup. 
 

- zamilovali  jste se do otužování a chtěli byste využít teplejších měsíců k další úrovni sebeuvědomování - prohloubit a navýšit pravidelnost práce s dechem a myslí. 

Kurz není pro Vás pokud:

 - chcete zázraky bez vlastní praxe, v krátké době, 
 

- na sebe tlačíte a chcete další zajímavý zážitek (pro ego, kamarády, sociální sítě),
 

- hledáte další hack k ještě většímu výkonu, 
 

- chcete vše zvládnout sami a nejlépe, nechcete s nikým nic sdílet a otevírat,
 

- se bojíte zkoušet nové věci, nebo to co už znáte novým způsobem.

- máte rádi klasické online, dokonale strukturované, jasně nalajnované a předtočené kurzy

Bližší informace o kurzu
(průběh, start, obsah, FAQ)

soon-3.png
soon-2.png

❊ start 28.4. (konec do 31.7.2022)

 

❊ kurz je maximálně pro 15 - 20 účastníků

❊ 3 měsíce podpory a pozornosti nejen od nás, ale i dalších nadšenců z této MYSL/DECH bandičky

❊ 45 minut osobní konzultace s Jakubem nebo Martinou

❊ Osobní setkání skupiny cca měsíc po konci kurzu (Středočeský kraj) 

❊ 9 online živých videí

(společná praxe, sdílení co a jak se ne/daří - každý čtvrtek 18-20:00, start 28.4. přes Zoom, případě ze záznamu)

❊ 4 vedené audionahrávky pro samostatnou praxi

❊ 4 rozhovory s hosty na témata týkající se dechu a mysli

❊ Whatsapp skupina pro vzájemnou podporu a sdílení.

❊ 3-denní kokosovou očistu od Wild&Coco a závěrečný očistný rituál Potní chýše 

❊ SLEVY na audioknihy, nástroje pro podporu spánku, sebe rozvoje   

Jaká bude vaše investice?

My a naše zdraví a spokojenost je to nejlepší, do čeho můžeme investovat. Celá tato transformace, kterou díky našemu restartu a skupině zažijete, stejně jako naše pozornost, funkční nástroje, energie podpora a vedení praxí má hodnotu více než 200 000Kč. 


Teď startujeme první kolo online živého kurzu JARNÍ RESTART - Dech a mysl. Máte tedy výjimečnou možnosti s námi změnit život. 

200 000 Kč

50 000 Kč

ZA 9 TÝDNŮ VÁS DOSTANEME DO VAŠEHO NOVÉHO NORMÁLU

dokonala-manzelka.jpg
bottom of page