top of page
antistress-1.jpg

Antistresový seminář

Dovolte si vnímat sami sebe a věnujte si vědomí odpočinek. Stres se stal přirozenou součástí našich výkonově laděných životů. Narůstající úroveň vnějších nejistot stres jenom graduje. Nemůžeme ho vytěsnit, ale můžeme posílit sami sebe. Stres ovlivňuje naše jednání, chování i vystupování.

scroll.gif
Jednodenní2.jpg

Na co se můžeš těšit?

Účastníci se naučí zacházet se situacemi z pohledu nejnovějších poznatků neurovědy, pozitivní psychologie ale i tisíceletých relaxačních praktik. Budou vedeni k pochopení svých obranných mechanismů a strachů. Vedené dechové a relaxakční techniky jim přinesou hlubší uvolnění mysli a tudíž snadnější přístup ke svým strachům, emocím a naučí efektivnější práci s nimi. Seminář ukáže možnou práci se stresem a dá dostatek prostoru pro vlastní prožitek každého.

 

Tipy a asobní zkušenosti ex-manažera z korporátu s dvojnásobným vyhořením. Naučíš se respektovat své tělo, které Ti odhalí příznaky dříve, než si je uvědomíš.

Součástí je občerstvení, elektronický hand-out materiál, přístup do YouTube sekce lektora s dostupnými relaxačními technikami pod jeho vedením

Co získáš? 

Prožiješ čas jen pro sebe, zklidníš svou mysl a uvolníš se

Poznáš, co a jak ovlivňuje tvé chování ve stresu

Vyzkoušíte si různé relaxační techniky a najdete tu svoji

Obnovíš svou energii

Objevíš zdroje, kde energii čerpat

Více o workshopu

Pro koho je seminář určen?

Chceš se naučit rozpoznat signály svého těla?

Znáš antistresové techniky, ale moc je nepoužíváš? 

Chceš aktivovat změnu ve svém životě a naučit se lépe pracovat se stresem?

Termíny

Aktuálně na antistresový seminář nejsou vypsané žádné termíny. Pokud chceš být informován jako jeden z prvních o termínech budoucích, nechej zde svůj e-mail, napíšeme ti.  E-mail zadej zde.

3-otazky.jpg

Na co se nejčastěji ptáte? 

bottom of page