antistress-1.jpg

Antistresový seminář

Dovolte si vnímat sami sebe a věnujte si vědomí odpočinek. Stres se stal přirozenou součástí našich výkonově laděných životů. Narůstající úroveň vnějších nejistot stres jenom graduje. Nemůžeme ho vytěsnit, ale můžeme posílit sami sebe. Stres ovlivňuje naše jednání, chování i vystupování.

Jednodenní2.jpg

Na co se můžeš těšit?

Účastníci se naučí zacházet se situacemi z pohledu nejnovějších poznatků neurovědy, pozitivní psychologie ale i tisíceletých relaxačních praktik. Budou vedeni k pochopení svých obranných mechanismů a strachů. Vedené dechové a relaxakční techniky jim přinesou hlubší uvolnění mysli a tudíž snadnější přístup ke svým strachům, emocím a naučí efektivnější práci s nimi. Seminář ukáže možnou práci se stresem a dá dostatek prostoru pro vlastní prožitek každého.

 

Tipy a asobní zkušenosti ex-manažera z korporátu s dvojnásobným vyhořením. Naučíš se respektovat své tělo, které Ti odhalí příznaky dříve, než si je uvědomíš.

Součástí je občerstvení, elektronický hand-out materiál, přístup do YouTube sekce lektora s dostupnými relaxačními technikami pod jeho vedením

Co získáš? 

Prožiješ čas jen pro sebe, zklidníš svou mysl a uvolníš se

Poznáš, co a jak ovlivňuje tvé chování ve stresu

Vyzkoušíte si různé relaxační techniky a najdete tu svoji

Obnovíš svou energii

Objevíš zdroje, kde energii čerpat

 

Pro koho je seminář určen?

Chceš se naučit rozpoznat signály svého těla?

Znáš antistresové techniky, ale moc je nepoužíváš? 

Chceš aktivovat změnu ve svém životě a naučit se lépe pracovat se stresem?

 

Aktuálně na antistresový seminář nejsou vypsané žádné termíny. Pokud chceš být informován jako jeden z prvních o termínech budoucích, nechej zde svůj e-mail, napíšeme ti.  E-mail zadej zde.

3-otazky.jpg

Na co se nejčastěji ptáte? 

Může metodu praktikovat každý? 

Ano, Wim Hof metodu může praktikovat jakýkoliv zdravý jedinec. Pokud se potýkáš s vážnějšími zdravotními potížemi, doporučujeme prodiskutovat téma s odborníkem z oblasti zdravotnictví, než budeš zkoušet jakékoliv techniky Wim Hof metody. Nedoporučujeme praktikovat Wim Hof metodu lidem, kteří mají potíže s epilepsií, vysoký krevní tlak (v případě lékařského předpisu), ischemickou srdeční chorobou (např. Angina Pectoris), jakékoliv zkušenosti s vážným onemocněním srdce (srdeční selhání, mrtvice). Pokud trpíš na migrény, žádáme tě, abys byl opatrný při ledových lázních.

Je metoda vhodná pro děti?

Je metoda vhodná v těhotenství?

Za jak dlouho praktikování uvidím nějaké výsledky? 

Máš nějaké dotazy?

Volej +420 775 383 735 (Asistentka Dagmar)
nebo mi nech vzkaz ...

Odesláním zprávy souhlasíš se zpracováním osobních údajů

Fakturační údaje:

Ing. Jakub Chomát
Řevnice 107, Mníšecká 1041, 252 30 
IČ: 71918558

 

Bankovní spojení:

2801845715/2010
IBAN: CZ7320100000002801845715
SWIFT: FIOBCZPPXXX

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

Storno podmínky