top of page
pozadi-vicedenni.jpg

Vícedenní pokročilý workshop s Wim Hof metodou vedený Otou, Blankou a Jakubem

Tento vícedenní speciální workshop je určen pro všechny, kteří chtějí zažít Wim Hof metodu se vším všudy (pokročilých technik nevyjímaje), jít hlouběji získat hlubší poznání svých limitů a potenciálů své fyziologie. Pod vedením předních zkušených akreditovaných lektorů zažijete samozřejmě mnohočetné vědomé expozice chladu, těšit se můžete na hodiny "dechových" praxí a dozvíte se i spoustu věděckých poznatků o Wim Hof metodě a naším lidském potenciálu . Čeká vás skutečně bohatý program.

scroll.gif
Jednodenní2.jpg

Na co se můžeš těšit?

Budeme se věnovat všem třem pilířům Wim Hof metody po teoretické i praktické úrovni, nabízet spousty cvičení, vědomého zastavení a objevení skrytých dřímajících sil nás samotných. Budeme sdílet jak vědecké poznatky tak to, jak svoji praxi posunout na nové úrovně. Těšit se také můžeš na naše osobní tipy a nezdary. 

 

Tento workshop je jedinečnou příležitostí pro potkání se na lidské úrovni, uprostřed krásné zimní přírody, v luxusním ubytování. Součástí je samozřejmě i skvělé jídlo.

 

Bude prostor na osobní potkání se na lidské úrovni a skvělé jídlo i luxusní ubytování uprostřed zimní přírody.

Účastníci velmi oceňují komplexnost workshopu,  rozsáhlý čas si vše řádně teoreticky probrat a zejména vyzkoušet. Byli nadšení našimi hosty například Čchi-kung a hlubší práce s energií - Pránou.

Co je součástí? 

Koncentrované informace o Wim Hof metodě (teorie i praxe) podpořené vědeckými výzkumy

Trénink dovedností pro vědomé zastavení a hluboké uvolnění v diskomfortu díky práci s myslí a dechem

Cvičení čchi-kung pod vedením Moniky. Ta bude mít zároveň přednášku o životě na práně

Úžasné jídlo po dobu celého pobytu

Muzikoterapie pod taktovkou ORA RANGI

Více o workshopu

Kdo tě kurzem provede?

hqdefault.jpg

Spojujeme své síly a dovednosti, abychom ti přinesli co největší prožitek. Tento workshop je pod vedením Oty Kulhánka, Jakuba Chomáta (akreditace WHM úrovně 2) a aby nám o krásně ladilo tak nás opět doplní i úžasná a inspirativní Blanka Hašková (majitelka kadeřnického salonu). Blanka i ota jsou zároveň instruktory dechové metody Buteyko.

 

Ota má bohaté zkušenosti s otužováním, chi running a je sportovec tělem i duší. Za svůj život prošel a poznal spoustu osobních a zdravotních výzev. A není náhodou, že jemu a jeho ženě Wim Hof metoda změnila život k lepšímu a má co předávat dále.

Jakuba - - už asi znáte. :-) Já jsem se díky pravidelnému otužování a dechovým technikám zbavil zimomřivosti a dalších nepříjemností v mém životě. Provádím lidi na cestě jejich životních proměn a učím je lépe spát a zacházet se svojí energií.

Co říkají účastníci?

„Pro mě těch 5-dní bylo obrovsky inspirativních, je tu skvělá energie, která nás spojuje - chceme na sobě všichni pracovat. Zažil jsem tu moment, na který do konce života nezapomenu. Děkuju moc klukům a celý skupině průvodců“

Tomáš, majitel výrobní firmy

Kde a kdy kurz proběhne?

Cena

Chystáme pro vás termíny, těšte se co nejdříve. :-)

Co je cílem?

Potkáš se se stejně přemýšlejícími lidmi, jako jsi ty.

Získáš nástroje na lepší zacházení se stresem

Osvojíš si dovednost, jak vhodně reagovat na vědomou expozici chladu

3-otazky.jpg

Na co se nejčastěji ptáte? 

bottom of page