pozadi-vicedenni.jpg

Vícedenní pokročilý workshop s Wim Hof metodou vedený Otou, Blankou a Jakubem

Tento vícedenní speciální workshop je určen pro všechny, kteří chtějí zažít Wim Hof metodu se vším všudy (pokročilých technik nevyjímaje), jít hlouběji získat hlubší poznání svých limitů a potenciálů své fyziologie. Pod vedením předních zkušených akreditovaných lektorů zažijete samozřejmě mnohočetné vědomé expozice chladu, těšit se můžete na hodiny "dechových" praxí a dozvíte se i spoustu věděckých poznatků o Wim Hof metodě a naším lidském potenciálu . Čeká vás skutečně bohatý program.

scroll.gif
Jednodenní2.jpg

Na co se můžeš těšit?

Budeme se věnovat všem třem pilířům Wim Hof metody po teoretické i praktické úrovni, nabízet spousty cvičení, vědomého zastavení a objevení skrytých dřímajících sil nás samotných. Budeme sdílet jak vědecké poznatky tak to, jak svoji praxi posunout na nové úrovně. Těšit se také můžeš na naše osobní tipy a nezdary. 

 

Tento workshop je jedinečnou příležitostí pro potkání se na lidské úrovni, uprostřed krásné zimní přírody, v luxusním ubytování. Součástí je samozřejmě i skvělé jídlo.

 

Bude prostor na osobní potkání se na lidské úrovni a skvělé jídlo i luxusní ubytování uprostřed zimní přírody.

Účastníci velmi oceňují komplexnost workshopu,  rozsáhlý čas si vše řádně teoreticky probrat a zejména vyzkoušet. Byli nadšení našimi hosty například Čchi-kung a hlubší práce s energií - Pránou.

Co je součástí? 

Koncentrované informace o Wim Hof metodě (teorie i praxe) podpořené vědeckými výzkumy

Trénink dovedností pro vědomé zastavení a hluboké uvolnění v diskomfortu díky práci s myslí a dechem

Cvičení čchi-kung pod vedením Moniky. Ta bude mít zároveň přednášku o životě na práně

Úžasné jídlo po dobu celého pobytu

Muzikoterapie pod taktovkou ORA RANGI

 

Kdo tě kurzem provede?

hqdefault.jpg

Spojujeme své síly a dovednosti, abychom ti přinesli co největší prožitek. Tento workshop je pod vedením Oty Kulhánka, Jakuba Chomáta (akreditace WHM úrovně 2) a aby nám o krásně ladilo tak nás opět doplní i úžasná a inspirativní Blanka Hašková (majitelka kadeřnického salonu). Blanka i ota jsou zároveň instruktory dechové metody Buteyko.

 

Ota má bohaté zkušenosti s otužováním, chi running a je sportovec tělem i duší. Za svůj život prošel a poznal spoustu osobních a zdravotních výzev. A není náhodou, že jemu a jeho ženě Wim Hof metoda změnila život k lepšímu a má co předávat dále.

Jakuba - - už asi znáte. :-) Já jsem se díky pravidelnému otužování a dechovým technikám zbavil zimomřivosti a dalších nepříjemností v mém životě. Provádím lidi na cestě jejich životních proměn a učím je lépe spát a zacházet se svojí energií.

Co říkají účastníci?

„Pro mě těch 5-dní bylo obrovsky inspirativních, je tu skvělá energie, která nás spojuje - chceme na sobě všichni pracovat. Zažil jsem tu moment, na který do konce života nezapomenu. Děkuju moc klukům a celý skupině průvodců“

Tomáš, majitel výrobní firmy

Kde a kdy kurz proběhne?

Workshop nabízím nyní ve dvou termínech:

30. 11. až 4. 12. 2022 - Hotel Kouty u Humpolce

&

22. 2. do 26. 2. 2023 - Ořechův dvůr u Písku

Začátek je v 17 hodin a konec v neděli v cca. 14 hodin

Velkou výhodou tohoto speciálního workshopu jsou i místa, kde tyto akce probíhají. Těmi magickými místy jsou - Hotel Kouty, který se nachází přímo uprostřed ČR, je obklopen lesy, loukami a ohromným rybníkem. Na ploše 100 000 m² nás tak nebude nic rušit. A to včetně mobilního signálu - není tu. :-) (wi-fi připojení je). Druhým úchvatným je venkovský statek OŘECHŮV DVŮR u Písku. Stavení je krásně a citlivě zrekonstruované a vhodné jak pro vycházky do okolí tak ledové hrátky uprostřed statku.

Cena a rezervace místa

Cena workshopu je 19 900 Kč

Tvůj parťák má případně další místo za 17 900 Kč. Po domluvě je možné částku rozdělit na 3 části.

Workshop

30. 11. - 4. 12. 2022

Workshop

22. 2. do 26. 2. 2023

 

Co je cílem?

Potkáš se se stejně přemýšlejícími lidmi, jako jsi ty.

Získáš nástroje na lepší zacházení se stresem

Osvojíš si dovednost, jak vhodně reagovat na vědomou expozici chladu

3-otazky.jpg

Na co se nejčastěji ptáte?