top of page

Pro absolventy
vícedenních workshopů
Wim Hof metody

Pokud jsi absolvoval(a) víkendový workshop Wim Hof metody nebo 5-denní expedici u certifikovaného lektora WHM, připravil jsem přesně pro tebe "POKROČILÉ" kurzy. 

 

Díky těmto kurzu(ům) se posuneš na další úroveň vnímání sebe sama a v praktikování (nejen) Wim Hof metody - tedy vědomějšímu životu za využití dalších funkčních pradávných a biohackerských technik . 

scroll.gif
Jednodenní2.jpg

Na co se na tomto pokročilém víkendovém workshopu můžeš těšit?

Co je součástí? 

Těš se na prohloubení znalostí & praxe pokročilých dechových technik (nejen) Wim Hof metody a Oxygen Advantage. Budeš mít prostor pro opakované chladové expozice (vzduch i voda)  pod vedením 3 zkušených  instruktorů. Posouvat svoje hranice budeš v laskavém a bezpečném prostředí, které si společně opět my všichni dohromady vytvoříme. 

Společně s ostatními pokročilými účastníky budeme sdílet v kruhu své životní lekce stejně jako tipy & triky & fuck-upy z praxe. Rozhodně se dozvíš zase něco více o sobě, tvých nefunkčních přesvědčeních a vzorcích chování, které v životě opakuješ a budeš mít příležitost je vědomě opustit.

Budeme pracovat s vlastním strachem, svými limity, nepřijetím a nerovnováhou v životě. Rituál potní chýše ti umožní hlubší vhledy do svých aktuálních témat a očistu těla, mysli i duše. 

Prohloubení znalostí pokročilých technik Wim Hof Metody a Oxygen Advantage

Hluboké sebe-uvědomovací prožitky, umocněné sdílením v kruhu (spolu, muži a ženy zvlášť.

Vedené skupinové meditace pro nalazení koherence 

Přednáška o cirkadiánním kódu aneb jak využít přírodní harmonizaci k pevnějšímu zdraví a vyšší odolnosti

Občerstvení během celého dne

Doporučenou literaturu, Podcasty, videa pro další rozvoj

JSI TVŮRCE SVÉHO ŽIVOTNÍHO PŘÍBĚHU,

POJĎ s námi psát jeho nové kapitoly.

scroll.gif
Více o workshopu
Termíny

Kdo tě kurzem provede?

Spojujeme své síly a dovednosti, abychom ti přinesli co největší prožitek. Tento workshop je pod vedením Oty Kulhánka, Jakuba Chomáta (akreditace WHM úrovně 2) a aby nám o krásně ladilo tak nás opět doplní i úžasná a inspirativní Blanka Hašková (majitelka kadeřnického salonu). Blanka i ota jsou zároveň instruktory dechové metody Buteyko.

 

Ota má bohaté zkušenosti s otužováním, chi running a je sportovec tělem i duší. Za svůj život prošel a poznal spoustu osobních a zdravotních výzev. A není náhodou, že jemu a jeho ženě Wim Hof metoda změnila život k lepšímu a má co předávat dále.

Jakuba - - už asi znáte. :-) Já jsem se díky pravidelnému otužování a dechovým technikám zbavil zimomřivosti a dalších nepříjemností v mém životě. Provádím lidi na cestě jejich životních proměn a učím je lépe spát a zacházet se svojí energií.

hqdefault.jpg

Volné termíny workshopu pro absolventy vícedenních workshopů WHM

Cena vícedenního workshopu je 8 900 Kč, parťák 8 300 Kč .

 • Pro absolventy vícedenních workshopů Wim Hof metody
  Pro absolventy vícedenních workshopů Wim Hof metody
  31. 3. 2023 17:00 – 02. 4. 2023 16:00
  31. 3. 2023 17:00 – 02. 4. 2023 16:00
  Cena za osobu: 8900 Kč. Určeno pro pokročilé absolventy víkendových workshopů Wim Hof metody nebo 5-denní expedice u certifikovaného lektora WHM. Sleva pro parťáka a větší skupinu.
  Sdílet

Nevyhovuje ti žádný termín? Zanech nám svůj e-mail a jakmile vypíšeme nové termíny, dáme vědět.

E-mail zadej zde.

Nabízím i individuální kurzy či on-line konzultace otužování či aplikace Wim Hof metody

Nejčastěji se jedná o kurzy na míru pro firmy. Je to pak i taková forma teambuildingu, která se vyplatí. Zaměstnanci jsou pak víc v pohodě a plní energie. Kurzy pořádám pro jednotlivce i pro skupiny. V případě zájmu se mi stačí ozvat a domluvíme se na podrobnostech.

3-otazky.jpg

Na co se nejčastěji ptáte? 

 • Může metodu praktikovat každý?
  Ano, Wim Hof metodu může praktikovat jakýkoliv zdravý jedinec. Pokud se potýkáš s vážnějšími zdravotními potížemi, doporučujeme prodiskutovat téma s odborníkem z oblasti zdravotnictví, než budeš zkoušet jakékoliv techniky Wim Hof metody. Nedoporučujeme praktikovat Wim Hof metodu lidem, kteří mají potíže s epilepsií, vysoký krevní tlak (v případě lékařského předpisu), ischemickou srdeční chorobou (např. Angina Pectoris), jakékoliv zkušenosti s vážným onemocněním srdce (srdeční selhání, mrtvice). Pokud trpíš na migrény, žádáme tě, abys byl opatrný při ledových lázních.
 • Je metoda vhodná pro děti?
  Dechové techniky mohou způsobovat lehkost nebo dokonce ztrátu vědomí. Děti často nedospěly do bodu, kdy jsou schopny tato rizika přiměřeně posoudit. Navíc se jejich mozky neustále vyvíjí. Doporučujeme tedy, aby na děti mladší 16 let dohlížel rodič nebo zákonný zástupce. Při vystavení chladu buďte opatrní a postupně jejich odolnost budujte.
 • Je metoda vhodná v těhotenství?
  Pokud jsi těhotná, nedoporučujeme praktikovat Wim Hof metodu. Nevíme, zda zvýšené hladiny adrenalinu spojené s technikami WHM nepříznivě ovlivňují zdraví dítěte. To je samozřejmě nesmírně choulostivá záležitost a my chceme být co nejpečlivější. Když se dítě narodí, můžete bezpečně pokračovat v praktikování metody.
 • Za jak dlouho praktikování uvidím nějaké výsledky?
  Průměrná denní investice je 20 minut ideálně na začátku dne. Během dne se zaměř na hlubší vědomější dýchání. Jakmile zjistíš, jak praktikovat metodu Wim Hof, můžeš k tomu přistupovat neomezeně dlouho a procházet praxí vlastním tempem. Metoda Wim Hof nekončí po našich kurzech. Metoda by měla být implementována ve tvém životě každý den, aby bylo možné plně využít výhod.
 • Kontraindikace
  Metodu Wima Hofa může praktikovat každý zdravý člověk v jakémkoliv věku. Pokud máte vážné zdravotní problémy, ale metoda vás přece láká, poraďte se o ní se svým lékařem. Konkrétní cvičení ale musí být v některých případech přizpůsobeny, zejména co se nováčků týče. Metodu by neměli praktikovat lidé s epilepsií, ti, kteří užívají léky na vysoký krevní tlak, pacienti s vážnými kardiovaskulárními onemocněními a lidé, kteří prodělali infarkt či mrtvici.Jelikož dosud nebyly provedeny žádné testy vlivu metody na těhotné ženy, nedoporučujeme ji během těhotenství a kojení. Nevíme totiž, jaký vliv mají zvýšené hladiny adrenalinu na plod.Pokud máte silné bolesti hlavy nebo migrény, je nutné pracovat s chladem opatrně, klidně a postupně. Vyhýbejte se zpočátku ponořování zátylku a hlavy. Lidé se zvýšenou produkcí štítné žlázy by se měli o praktikování metody poradit s lékařem, protože chladová cvičení fungování štítné žlázy podporují. Pokud jste někdy zažili panické záchvaty, dechová cvičení byste měli poprvé praktikovat pod dozorem. Mechanika cvičení totiž může vyvolat pocit, že se blíží panický záchvat, což následně může vyvolat stres a strach, které mohou panický záchvat skutečně spustit. Dýchací cvičení jsou pro lidi, kteří trpěli / trpí panickými záchvaty mimořádně přínosné, ale musí být prováděny správně a v bezpečném prostředí.
bottom of page