top of page

Pro absolventy
vícedenních workshopů
Wim Hof metody

Pokud jsi absolvoval(a) víkendový workshop Wim Hof metody nebo 5-denní expedici u certifikovaného lektora WHM, připravil jsem přesně pro tebe "POKROČILÉ" kurzy. 

 

Díky těmto kurzu(ům) se posuneš na další úroveň vnímání sebe sama a v praktikování (nejen) Wim Hof metody - tedy vědomějšímu životu za využití dalších funkčních pradávných a biohackerských technik . 

scroll.gif
Jednodenní2.jpg

Na co se na tomto pokročilém víkendovém workshopu můžeš těšit?

Co je součástí? 

Těš se na prohloubení znalostí & praxe pokročilých dechových technik (nejen) Wim Hof metody a Oxygen Advantage. Budeš mít prostor pro opakované chladové expozice (vzduch i voda)  pod vedením 3 zkušených  instruktorů. Posouvat svoje hranice budeš v laskavém a bezpečném prostředí, které si společně opět my všichni dohromady vytvoříme. 

Společně s ostatními pokročilými účastníky budeme sdílet v kruhu své životní lekce stejně jako tipy & triky & fuck-upy z praxe. Rozhodně se dozvíš zase něco více o sobě, tvých nefunkčních přesvědčeních a vzorcích chování, které v životě opakuješ a budeš mít příležitost je vědomě opustit.

Budeme pracovat s vlastním strachem, svými limity, nepřijetím a nerovnováhou v životě. Rituál potní chýše ti umožní hlubší vhledy do svých aktuálních témat a očistu těla, mysli i duše. 

Prohloubení znalostí pokročilých technik Wim Hof Metody a Oxygen Advantage

Hluboké sebe-uvědomovací prožitky, umocněné sdílením v kruhu (spolu, muži a ženy zvlášť.

Vedené skupinové meditace pro nalazení koherence 

Přednáška o cirkadiánním kódu aneb jak využít přírodní harmonizaci k pevnějšímu zdraví a vyšší odolnosti

Občerstvení během celého dne

Doporučenou literaturu, Podcasty, videa pro další rozvoj

JSI TVŮRCE SVÉHO ŽIVOTNÍHO PŘÍBĚHU,

POJĎ s námi psát jeho nové kapitoly.

scroll.gif
Více o workshopu
Termíny

Kdo tě kurzem provede?

Spojujeme své síly a dovednosti, abychom ti přinesli co největší prožitek. Tento workshop je pod vedením Oty Kulhánka, Jakuba Chomáta (akreditace WHM úrovně 2) a aby nám o krásně ladilo tak nás opět doplní i úžasná a inspirativní Blanka Hašková (majitelka kadeřnického salonu). Blanka i ota jsou zároveň instruktory dechové metody Buteyko.

 

Ota má bohaté zkušenosti s otužováním, chi running a je sportovec tělem i duší. Za svůj život prošel a poznal spoustu osobních a zdravotních výzev. A není náhodou, že jemu a jeho ženě Wim Hof metoda změnila život k lepšímu a má co předávat dále.

Jakuba - - už asi znáte. :-) Já jsem se díky pravidelnému otužování a dechovým technikám zbavil zimomřivosti a dalších nepříjemností v mém životě. Provádím lidi na cestě jejich životních proměn a učím je lépe spát a zacházet se svojí energií.

hqdefault.jpg

Volné termíny workshopu pro absolventy vícedenních workshopů WHM

Cena vícedenního workshopu je 8 900 Kč, parťák 8 300 Kč .

 • Pro absolventy vícedenních workshopů Wim Hof metody
  Pro absolventy vícedenních workshopů Wim Hof metody
  31. 3. 2023 17:00 – 02. 4. 2023 16:00
  31. 3. 2023 17:00 – 02. 4. 2023 16:00
  Cena za osobu: 8900 Kč. Určeno pro pokročilé absolventy víkendových workshopů Wim Hof metody nebo 5-denní expedice u certifikovaného lektora WHM. Sleva pro parťáka a větší skupinu.
  Sdílet

Nevyhovuje ti žádný termín? Zanech nám svůj e-mail a jakmile vypíšeme nové termíny, dáme vědět.

E-mail zadej zde.

Nabízím i individuální kurzy či on-line konzultace otužování či aplikace Wim Hof metody

Nejčastěji se jedná o kurzy na míru pro firmy. Je to pak i taková forma teambuildingu, která se vyplatí. Zaměstnanci jsou pak víc v pohodě a plní energie. Kurzy pořádám pro jednotlivce i pro skupiny. V případě zájmu se mi stačí ozvat a domluvíme se na podrobnostech.

3-otazky.jpg

Na co se nejčastěji ptáte? 

bottom of page