top of page
_edited.jpg

MOTIVAČNÍ TALK

Pro ty, kteří chtějí získat základní povědomí o Wim Hof metodě, nástrojích pro budování osobní odolnosti a zažít na vlastní kůži ochutnávku, jak lze využít svůj dech pro zlepšení spánku i efektivní práci se stresem.

INSPIRATION

BREATHWORK

TIPS & TRICKS

Čas

45–90 min.

Formát

Webinář / Přednáška

Kde se koná?

Dle potřeby

(firma, HO, outdoor event)

Ukázka z praxe

scroll.gif
Více o workshopu
Jednodenní2.jpg

Jak talk probíhá?

Co může být součástí?

Je to na vás! :-) Kontaktujte mě a domluvíme se, jak by měl kurz probíhat. Níže jsou věci, které pro vás na workshop mohu zařídit:

Společně se podíváme na základní fyziologií našeho těla se zaměřením na principy fungování ve stresu, resp. jeho dopadu na naši nervovou soustavu, výkon a motivaci. Ukážeme si, že kultivací několika drobných návyků si každý bez ohledu na pohlaví a věk můžeme budovat svoji osobní odolnost.

Projdeme si základy Wim Hof metody. Seznámíte se s vědeckými výzkumy potvrzujícími pozitivní efekty dechových cvičení a vědomé práce s chladem. Během vícevodičových formátů si můžeme naplánovat i dobrovolnou "celotělovou" expozici v ledové vodě, která bývá doživotním hlubokým prožitkem.

Účastníci si odnesou také praktický zážitek drobné chladové expozice, řadu technik a spousty inspirace,  jak budovat svoji osobní odolnost. 

Koncentrované informace o Wim Hof metodě (teorie i praxe) podpořené vědeckými výzkumy

Trénink dovedností pro vědomé zastavení, zklidnění a uvolnění

Dechové techniky pro "nalazení" dobré nálady, snížení stresu

Ideální je podpořit workshop tématikou sebe-péče a kvalitním občerstvením

Cokoliv dalšího si přejete - napište si :-)

Jak to vypadá v praxi

Kdo vás bude provázet?

chomatportret.png

Jakub Chomát

Certifikovaný instruktor Wim Hof metody (úrovně II), Pranayama certified breathwork teacher, Breathwork biohacker, lektor antistresorvých technik, kouč a terapeut zážitkové pedagogiky.

Je otcem tří dětí, korporátní zaměstnanec na 9 let, který trpěl zimomřivostí 33 let. Výcvik somatického koučování jej motivoval odejít z korporátu.
Certifikovaný instruktor Wim Hof metody od roku 2019. Pomáhá lidem s osobní proměnou a zlepšuje zdraví a psychiku zaměstnanců na firemních akcích.

Reference

Mými kurzy prošly stovky firemích účastníků. Níže najdete firmy, ve kterých se moje workshopy konaly. Kontakty na jednotlivé zadavatele zašlu na vyžádání.

sazka-logo.png
64d8965de961f6aac7050c052d253457.jpg
Albert_logo.svg.png
1600px-Deloitte.svg.png
wilo.png
8b9396e8-4f12-4bab-a5a0-4ae3b91a7368.png.webp
atairu.png
ataccama.png
Logo_honeywell.svg.png
lmc_logo.png
metr2r.png

Co říkají absolventi:

1675632855201.jpeg

Mirka Hofmanová

TEDx Women & Events organizer

Jakub mi pomohl do eventů, které organizuji, přinést hluboké niterní prožitky. Je skvělým vnímavým průvodcem chladové terapie, který vnímá indivivduální potřeby každého účastníka. Velmi dobře dokáže odhadnout, jaký druh akce či informace, je v danou chvíli vhodné použít. Byla jsem svědkem jeho vedení workshopů. Získal si mě tím, s jakou lehkostí je vede a jak snadno si důveru lidí, které provází, získává. Není to lektor, který si diktuje podmínky, ale pomáhá zážitky vytvářet i zabezpečovat věci na pozadí a neocenitelně pomáhá k hladkému průběhu. Ze zpětné vazby vím, že se mu daří učit lidi nenásilně zařazovat nové rituály a návyky do každoenního života a tím ho zlepšovat. Takhle si představuji spolupráci s přidanou hodnotou a opravdovým dopadem. A dělá to s takovou lehkostí!

bottom of page