Jmenuji se Jakub Chomát

Jsem otcem tří dětí, partnerem úžasné ženy, podnikatelem a člověkem, který zažil osobní vyhoření - nadvakrát opouštěl "zlatou klec korporátního života a slibné kariéry" a který chce, abychom Planetu úplně nezničili  a žili jsme ve zdraví, svobodě a spokojenosti.

Učím lidi vědomě zacházet se svojí energií, měnit nefunkční vzorce a efektivně zacházet se stresem a zlepšit si tak kvalitu života.

Baví mě inspirovat lidi, objevovat nové možnosti náhledu na věci, sebe sama, rozvíjet všímavost, tvořit smysluplné projekty a asi ze všeho nejvíce žít svobodný život.

Společně s mou ženou Martinou inspirujeme lidi k hravosti, životním změnám a vykračování z přirozené 

komfortní zóny.

Za 10 let společného života jsme mnohé vyzkoušeli a ukazujeme sami na sobě, jak je možné si přenastavit život, nahradit nefunkční vzorce chování a věci ve svém životě měnit ke své spokojenosti.

Wim Hof Metoda nám změnila život, a tak jsme se ji rozhodli dále šířit k lidem.

 "Jsme schopni dosáhnout daleko více, než si myslíme", stačí chtít a začít... Wim Hof

Metoda Wima Hofa nás natolik nadchla, že jsem v roce 2018 absolvoval velmi intenzivní výcvik plný teorie a praxe a získal jsem mezinárodní akreditaci pro lektorování Wim Hof Metody, jako teprve 3. Čech.

Martina je lektorkou jógy, spisovatelkou, 

nadšenou "hofferkou" a prochází výcvikem mindfulness u Kashy Ko. 

Společně pořádáme 1 a 2-denní workshopy Wim Hof Metody pro páry i jednotlivce v Praze a Táboře.

Kdo jsem a jaká témata mě "pálí"?

Prvních 33 let mého života jsem žil "běžný život" zaměřený na výkon ( studoval v USA, AT a ČR, rozjel mezinárodní kariéru v korporátním prostředí a zdolával jednu překážku za druhou), ALE po několika letech jsem se zastavil a zjistil, že takhle žít prostě nechci. 

Našim potomkům tu nechci nechat vyprahlou půdu plnou odpadků a lidí, "kterým to je jedno", a tak se aktivně podílím na aktivitách spolku PLAYEVERYDAY, pomáhám obcím s tématem cirkulární ekonomiky a odpadem v rámci JRK a školím témata energy managementu převážně v korporacích v agentuře ODYSSEY.  Se svým kamarádem provozujeme ekologickou mobilní kavárnu KAFEKOLO.

 

Chcete se mě na něco zeptat? 

Volejte +420 602 632 396
nebo mi nechte vzkaz ...

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Fakturační údaje:

Ing. Jakub Chomát
Řevnice 107, Mníšecká 1041, 252 30 
IČ: 71918558

 

Bankovní spojení:

2801845715/2010
IBAN: CZ7320100000002801845715
SWIFT: FIOBCZPPXXX

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

Storno podmínky