Dvoudenní.jpg

10-týdenní

skupinový kurz

MOMENTÁLNĚ VYPRODÁNO

Chceš být náhradník nebo mít informace o nejbližším otevřeném kurzu? Klikni zde 

scroll.gif
 
Pozadi_Jak-to-delam.jpg
individual.png

Jsem mezinárodně certifikovaný instruktor a rád pomáhám lidem osvojit si WHM teoreticky i prakticky. Mám bohaté zkušenosti s využívám WHM na podporu zlepšení autoimunitních onemocnění, dosahování vysokého fyzického výkonu, u mentálně vyhořelých podnikatelů a manažerů budujeme funkční návyky na efektivní zvládání stresu, ženám často pomáhám překonat zimomřivost.

Jednodenní2.jpg

Na co se můžete těšit?

ZAŽIJEŠ 10 týdnů plných transformace! Během ní se z tebe stane silnější, zdravější a odolnější verze osobnosti. Naučím tě také, jak si vybudovat a udržet návyky s co nejmenším vynaloženým úsilím a zavést jednotlivé prvky metody do svého života. Na vlastní kůži zažiješ vliv Wim Hof metody.

Jednou týdně se osobně setkáme a probereme si teoreticky i prakticky cviky ,které si další týden sám(a) budeš procvičovat. Získáš tak základní teoretické poznatky o fyziologických účincích dýchání a chladu a naučíš se techniky na ovládnutí podvědomých procesů v těle. Tyto techniky budeme postupně aplikovat v každodenním životě.

 

Společně si probereme všechny části Wim Hod metody (práce s nastavením mysli, dechové techniky a vědomé vystavování se chladu), které jsou určené pro začátečníky i pokročilé. Nebudou chybět ani různé strečingové a posilovací cviky, které ti pomohou k lepší fyzické i mentální zdatnosti a flexibilitě. ​

Jaká je náročnost?

 

Náročnost kurzu je střední až vysoká, jde v zásadě o práci společnou a následně individuální. Minimálně 5x v týdnu se vyžaduje časová investice cca. 1 hodinku (dá se rozdělit 30 min ráno, 30 min večer) na cvičení dechových a fyzických cvičení, studenou sprchu a krátké cvičení koncentrace.

Co je cílem?

Vědomě ovlivňovat svoji biochemii - produkovat specifické hormony v těle, které použijete v běžném životě

Zklidnit mysl a získat schopnost dostat se do bezmyšlenkového stavu kdykoli se rozhodnete

Pochopit autonomní nervový systém a využít jej ve svůj prospěch při stresu a regeneraci 

Zlepšit imunitu a vybudovat odolnost proti chladu

Zlepšit zacházení se stresem a soustředění

Znovu obnovit hnědý tuk, rozproudit svůj metabolismus 

Naučit se samovolně vytvářet teplo. 

3-otazky.jpg

Na co se nejčastěji ptáte?